1614221 0a
Loading...
Skladom (1-5ks)
Môžeme doručiť do:
1.4.2025
Možnosti doručenia
€159,20 €129,43 bez DPH
Kód: 1069854
Výrobca: Gomatic

Gomatic Peter McKinnon Cube Pack

detailný popis

Popis produktu

Zoznámte sa s novým prenosným organizérom na fotoaparát: konvertibilný organizér na batoh Nomatic McKinnon 21L Cube Pack. Na prvý pohľad vyzerá ako bežný 7-litrový organizér fotoaparátu na uloženie a prepravu digitálnej zrkadlovky, dvojice objektívov a príslušenstva, ako sú batérie, káble a nabíjačky. A mali by ste pravdu.

Primárne na to bol určený a robí to veľmi elegantným spôsobom. Tento organizátor však drží tajomstvo, ktoré z neho urobí nepostrádateľný batoh na cesty, jednodňové výlety alebo víkendové kempovanie. Rozopnite vrchnú časť organizéra, vytiahnite 14-litrový top a premeňte organizér na 21-litrový batoh, ktorý zachová ochranu časti organizéra a tiež poskytne dostatok priestoru na oblečenie, jedlo, bundu alebo iné osobné veci.

Produkt tak ponúka ideálne riešenie pre cestovateľov, ktorí nechcú v lietadle nosiť objemné tašky na fotoaparáty. Organizér si jednoducho zbaľte do batožiny a keď idete cez deň na výlet, premeňte ho na batoh a vezmite si všetky potrebné veci na niekoľko hodín natáčania v novom meste. Ocenia to však aj táborníci. Vložte organizér do väčšieho batohu určeného na niekoľko dní a vyrazte do základného tábora mimo mesta. Ak si chcete urobiť jednodňový výlet do prírody a odfotiť malebné miesta, máte k dispozícii menší batoh na každodenné použitie.

PRISPÔSOBTE SI SVOJ BATOH: Spojili sme sa s Petrom McKinnonom, aby sme starostlivo navrhli tento organizér na fotoaparát tak, aby zbalil a ochránil vaše základné veci fotoaparátu a zároveň ponechal dostatok miesta v rozšíriteľnom batohu na ďalšie predmety. Pomocou prispôsobiteľných skladacích prepážok si môžete vybrať, čo a kde chcete uložiť.

SAMOSTATNE ALEBO V SÚPRAVE: McKinnon Cube Pack Organizer je navrhnutý tak, aby sa dal bez problémov používať s fotografickým batohom McKinnon (predáva sa samostatne) alebo ako samostatný produkt.

360° OCHRANA: Ochrana vášho vybavenia bola našou prioritou číslo jeden, keď sme navrhovali tento organizér, takže nájdete polstrovanie na všetkých stranách. Navyše vďaka prispôsobiteľným vnútorným prepážkam môžete svoje vybavenie nakladať tak bezpečne, ako chcete.

ĎALŠIE VLASTNOSTI: Príručná príručná veľkosť na uloženie pod sedadlom alebo v priehradke nad hlavou v lietadlách, so skladacím/rozšíriteľným batohom na balenie ďalších vecí na krátke cesty. Tento batoh je vybavený vnútornými priehradkami a odolnými nepremokavými vonkajšími materiálmi.

Priehradka na fotoaparát

Pojme digitálnu zrkadlovku, dva objektívy a príslušenstvo, ako sú batérie a nabíjačky

Môže byť nakonfigurovaný aj pre iné typy citlivých zariadení, ako je dron s ovládačom a príslušenstvom

7L organizér na fotoaparát je zo všetkých strán polstrovaný pre úplnú ochranu

Sada priečok (jedna dlhá a dve krátke) vám umožní prispôsobiť interiér vašim konkrétnym potrebám

Zložený stav

7-litrový organizér fotoaparátu

Rozmery v zloženom stave 13×34×18 cm

Jednoducho ho zbaľte do väčšieho batohu alebo batožiny a majte svoje vybavenie počas cestovania usporiadané a chránené

Kompaktné rozmery organizéra nezaberajú v zloženom stave veľa miesta navyše

Rozložený stav určený na nosenie

Rozmery v rozloženom stave 44x34×18 cm

Zazipsujte hornú časť a vytiahnite 14-litrovú ľahkú časť s ďalším úložným priestorom na oblečenie, jedlo alebo iné vybavenie

Súčasťou batohovej časti je malé vrecko na príslušenstvo

7-litrový organizér sa premení na 21-litrový batoh na každodenné použitie

Časť tvorená organizérom fotoaparátu zostane nedotknutá a stane sa samostatnou priehradkou v spodnej časti

Nastaviteľné popruhy batohu a stabilizačný hrudný popruh

2-cestný zips obopína tri strany batohu a poskytuje úplný prístup pre rýchlejšie a jednoduchšie balenie a vybaľovanie

Malá rukoväť na vrchu pre jednoduchšie prenášanie

Špecifikácia

Kategória:
Záruka: 12 Měsíc(ů)
Hmotnosť: 0.895 kg
Číslo výrobku: PMCP00G-BLK01
Délka: 36 cm
EAN: 850019169737
Hmotnost: 0.895 kg
Šířka: 14 cm
Typ príslušenstva: Brašne na fotoaparáty
Výška: 21 cm
Záruka: 12 Měsíc(ů)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Avatar autora | 23.3.2025
+ Rýchle dodanie

Avatar autora | 22.3.2025
rýchla dodávka , spokojnosť
Avatar autora | 22.3.2025
Dobré ceny, ochotný personál, žiadne prieťahy, konštruktívne jednanie bez vtieravého marketingu. Osobne som si bol zásielku prevziať a pýtal som sa aj na okamžitú dostupnosť položky, ktorú som v objednávke nemal. Stretol som sa s ochotou personálu okamžite mi vyhovieť. Vrele odporúčam.
Avatar autora | 20.3.2025
sú rýchly a tonery boli kompatibilné
Avatar autora | 16.3.2025
+ Tovar mi bol rychlo doruceny

Avatar autora | 16.3.2025
+ priaznivé ceny, rýchle doručenie tovaru

priaznivé ceny, rýchle doručenie tovaru
Avatar autora | 16.3.2025
+ dobrá cena a rýchlosť vybavenia objednávky

Avatar autora | 14.3.2025
+ Rýchlosť, bezchybnosť.

Avatar autora | 12.3.2025
+ Rýchle dodanie
+ Dobré ceny
- Niektoré tonery sú slabšie ku koncu udávanej životnosti (pri bežnej tlači). Jedná sa ale o lacné repasované alternatívne tonery, takže to nepovažujem za vážny problém

Nakupujem tu tonery pravidelne už pár rokov, doteraz nebol žiadny závažný problém.
Avatar autora | 11.3.2025
Nákup bol rýchly a spoľahlivý
Avatar autora | 7.3.2025
+ Rýchle doručenie kvalitného tovaru.

Rýchle doručenie kvalitného tovaru.
Avatar autora | 6.3.2025
Vsetko ok
Avatar autora | 5.3.2025
+ Super service, ,
+ dodanie rýchle
+ veľmi ochotní a nápomocní pri riešení problémov.
+ Ceny tiež dobré
- O žiadnej neviem

Obchod Ekotoner hodnotím ako skvelý obchod. Pri objednávke prišlo k omylu ohľadne dopravy, z mojej strany a oni veľmi ochotne pomohli. Aj dodanie bolo rýchle. Cena sa mi Taktiež zdala veľmi dobrá.
Avatar autora | 4.3.2025
myslim si že vsetko poriadku rýchlo vybavená obiednávka tak všetko poriadku a dakujem este sa uvidime :) odporucam
Avatar autora | 4.3.2025
+ Široký sortiment
+ Veľmi dobrá komunikácia
+ Rýchle dodanie

Avatar autora | 3.3.2025
dobré ceny, rýchle dodanie
Avatar autora | 25.2.2025
+ Viacnásobná skúsenosť, rýchle vybavenie

Avatar autora | 19.2.2025
Super ďakujem
Avatar autora | 19.2.2025
+ Rýchlosť dodania
+ Sortiment
+ Cena

Avatar autora | 18.2.2025
+ Ponuka tovaru
+ Komunikácia
+ Cena

S obchodom som veľmi spokojný, majú dobrú ponuku tovaru s prijateľnou cenou. Vzorná komunikácia a rýchle dodanie.
Zobraziť ďalšie recenzie
Mohlo by Vás zaujímať